YOL YARDIM

Kaskolu araçlarınızın kasko kapsamında yapılma süreci boyunca siz değerli müşterilerimize araç temini yapmaktayız.

Uzmanlar Ford Özel Servisi, çok kapsamlı bir acil servis hizmetidir. Sürücünün bir arıza durumunda gerek duyacağı her tür desteği sağlar, her yere konfor ve güvenlik içinde seyahat etmenize yardımcı olur.

Hiçbir şey huzurunuzu bozamayacak, keyfinizi kaçırmayacak. Çünkü nereye giderseniz gidin Uzmanlar Ford Özel Servisiniz arkanızda olacak. Yolda yapılması gereken onarımdan, varmak istediğiniz her yere ulaşmanıza kadar her tür hizmeti, üstelik Ford adının güvencesiyle birlikte sunar.

Bazen hepimizin yardıma ihtiyacı olur. Aracınızla sorununuz ne olursa olsun, Uzmanlar Ford Özel Servisi 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet etme amacını yerine getirir. Nerede olursanız olun, tahminlerinizin ötesinde sizlere yardım ederiz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, tek yapmanız gereken Uzmanlar Ford Özel Servisini 0 532 552 44 54 numaralı telefondan aramanız yeterlidir.

Aracınız sizi yolda bıraktığında, arızanın giderilip, aracın tekrar kullanılır hale getirilmesi amacı ile en kısa zamanda, arızanın meydana geldiği yerde yanınızda olacağız.

Uzmanlar Ford Özel Servisi karşılaştığınız kötü ve tatsız durumlarda sizi memnun etmeye çalışır.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri
Adres

DEMİRCİLER MAHALLESİ KÖPRÜ SOK. NO:17 DİLOVASI / KOCAELİ

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma 09:00-17:00
  • Cumartesi 09:00-12:00
  • Pazar Kapalı
WhatsApp Icon